Štangos spaudimo varžybos

Vasario 28 d. Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijoje vyko pirmosios Lietuvos mokinių olimpinio festivalio štangos spaudimo finalinės varžybos. Jose varžėsi virš 200 sportininkų iš 27 savivaldybių.

Mūsų gimnazijos sportininkams pavyko iškovoti du bronzos medalius. Svorio kategorijoje iki 83 kilogramų iškėlęs 122,5 kg trečiąją vietą užėmė Gediminas Kulbokas (IVgd). Lukas Gaidelis (IVgd) taip pat tenkinosi trečiąja vieta, svorio kategorijoje virš 105 kg, įveikęs 110 kg štangą. Šalia nugalėtojų pakylos liko ir Mindaugas Kulbokas (IVgd), užėmęs 4 vietą.

Komandinėje įskaitoje gimnazijos sportininkai liko 11 vietoje, nugalėtojais tapo šeimininkai - Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazija. Antroji vieta atiteko Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijai, trečiąją vietą iškovojo Rokiškio Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija.