5 klasių projekto „Mes kartu“ antrasis renginys

Kovo 25 d. gimnazijoje vyko 5 klasių projekto „Mes kartu“ antrasis renginys. Mokiniai turėjo progą parodyti savo sportinius gebėjimus ir dalyvauti estafečių varžybose. Dalyviai buvo suskirstyti į keturias komandas, kurios pasipuošė spalvingomis apyrankėmis. Sporto salė aidėjo nuo juoko ir palaikymo šūksnių.

Mokiniai patyrė daug džiugių akimirkų, mokėsi draugiško lenktyniavimo ir išradingumo, parodė ištvermę, vikrumą, greitį, komandinio žaidimo gebėjimus, begalinį norą laimėti. Tikrai netrūko geros nuotaikos, azarto ir kovingumo. Mėlynųjų komanda buvo pati greičiausia ir laimėjo daugiausiai taškų. Tačiau smagu, kad ir kitos komandos šauniai pasirodė ir gavo po saldųjį prizą. Nugalėjo draugystė!
Penktokai po renginio išėjo su plačiomis šypsenomis veiduose. Beje, šypsenėlės atsirado ir III a. fojė kabančiame stende, kuris primena apie vis labiau artėjantį didįjį prizą. Sėkmės penktokams, iki susitikimo balandžio mėnesį!
Nuoširdžiai dėkojame kūno kultūros mokytojams R. Vaštakienei ir P. Visockui už pagalbą organizuojant ir vedant renginį. Ačiū.

 

Rasa ir Kamilė