Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijos Žaibo šachmatų turnyras

Š.m. kovo 23 dieną Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijoje įvyko mūšis baltai juodame karo lauke. Jame kovojo per trisdešimt karžygių, kurie vadovavo šimtams pėstininkų ir kitų kareivių. Mūšis –tai šachmatų kova, kurioje išaiškėjo stipriausi gimnazijos strategai ir situacijų kūrėjai.

Pradinukų tarpe buvo apdovanoti net 8 stipriausi gimnazistai. Mergaitės dalyvavo dvi. Į stiprią kovą įsitraukusi net su berniukais, mergaičių įskaitoje pirmąją vietą užėmė Lukminaitė Akvilė (4 klasė), o sidabras atiteko Kamilei Lekešytei (1 klasė). Berniukų įskaitoje trečią vietą pasidalino net trys gimnazistai: Švažinskas Darius (4 klasė), Degulis Jonas (2 klasė), Švažinskas Ignas(2 klasė). Sidabro medalius iškovojo Docius Dominykas (2 klasė) ir Degutis Vakaris (4 klasė). Stipriausias iš pradinukų, nepralaimėjęs nei vienos kovos tapo Kovoliūnas Martynas (3klasė).

Vyresniųjų klasių gimnazistų tarpe irgi buvo mergaičių įskaita, kurioje konkurencijos neturėjo Motiejūnaitė Dorotėja. Ji pelnytai pasidabino aukso medaliu ir bendroje įskaitoje buvo net trečia. Berniukų įskaitoje trečią vietą užėmė Motiejūnas Jurgis (7 klasė), antrą vietą – Pečeliūnas Rokas (5 klasė), o vyresniųjų klasių nugalėtojas tapo Vižinis Jonas (5 klasė).

Turnyrą organizavo Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija ir Lietuvos šachmatų mokykla.