Erasmus + projektas „Mobilios hidroelektrinės“ prasidėjo UKG

Pirmadienį prasidėjo oficialioji Erasmus+ projekto „Mobilios hidroelektrinės“ tarp Slovakijos ir Lietuvos mokyklų mūsų gimnazijoje dalis.

 

Dieną pradėjo viena svarbiausių veiklų – pagrindinio tikslo – hidroelektrinės modelio sukonstravimo – pristatymas. Abiejų šalių mokinių komandos pateikė savuosius modelius, jų efektyvumo skaičiavimus, darbo eigą bei procesą, aptarė sunkumus, kuriuos teko įveikti ir pasiekimus. Praktinis elektrinių išbandymas taip pat įvyks šią savaitę. Vėliau projekto dalyvius buvo galima sutikti gimnazijos koridoriuose ir kabinetuose – mokiniai iš Slovakijos, vedami mūsų gimnazistų, patraukė apžiūrėti ir susipažinti su mokykla ir mokytojais, pajusti gimnazijoje tvyrančią atmosferą.

 

Dar viena svarbi dienotvarkės dalis – susitikimas su Kauno rajono vicemeru Pauliumi Visocku Kauno rajono savivaldybėje bei Ugnės Karvelis gimnazijos direktoriaus Rolando Kučiausko sveikinimas. Projekto dalyviai  buvo supažindinti su Kauno rajonu, jo svarbiausiais pasiekimais, pasididžiavimais, lankytinomis vietomis ir gyvenimo stiliumi. Mokiniai taip pat išgirdo pagyrimus, palinkėjimus ir lūkesčius dėl projekto, jo tikslo įgyvendinimo.

 

Paskutinioji dienos dalis – turas po Kauno senamiestį bei centrą, pagrindines ir įsimintiniausias vietas. Jo metu projekto mūsų gimnazistai svečius supažindino su miestu, jo istorija, atskleidė svarbiausius ir įdomiausius faktus. Vėliau mokinių iš Slovakijos laukė išbandymas – orientacinis žaidimas ir klausimai apie Kauną.

 

Projekto veiklų korespondentė

Livija Vasiliauskaitė