Gamtamokslinio modulio baigiamoji diena Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijoje

Birželio 6-ą dieną visi gamtos mokslų entuziastai, lydimi mokytojų Vaivos Talat-Kelpšienės ir Loretos Banaitienės patraukė į universitetą, kuriame vyko visų Lietuvos gimnazijų, bendradarbiaujančių su VDU Žemės ūkio akademija, baigiamasis renginys.

Atvykėlius pasitiko puikiai nusiteikusi renginio organizatorė Giedrė Giedraitytė, kuri supažindino moksleivius su Vytauto Didžiojo universiteto struktūra, studijavimo galimybėmis. Išreiškė viltį, jog kitų metų rudenį mokiniai vesis mokytojus į universitetą ir norės mokytis, o ne atvirkščiai. Renginio organizatorė kvietė keisti mokymosi stereotipus ir tikino, kad visiems bendradarbiaujant mokymosi dienos gali atrodyti nenuobodžios.

Moksleiviai klausėsi paskaitų, pertraukos metu vaišinosi šviežiais karštais kibinais, bei gardžia kava.

 

Po pertraukėlės visi moksleiviai susirinko lauke prie pagrindinio įėjimo į centrinius rūmus ir sustojo ratu, susiskirstė į komandas. Komandose jie susikūrė pavadinimus ir šūkius, išsirinko kapitonus ir atliko įvairias užduotis. Tada buvo suskaičiuoti taškai ir įvyko apdovanojimai. Daugiausiai taškų surinkusi komanda gavo prizus - užrašines bei tušinukus. Jaunuoliai džiaugėsi atvykę į universitetą ir žadėjo, jog būtinai atkeliaus į jį ir kitais metais. Abipusiu sutarimu buvo nutarta, kad Akademijos Ugnės Karvelis gimnazija ir Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija kitais mokslo metais tęs ir plėtos bendradarbiavimą.

 

Miglė Lekešytė, Ig a klasė