Gimnazijos pradinukai vykdė projektą „Mūsų seneliai“

Spalio 2-6 dienomis minėdami Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną, gimnazijos pradinukai vykdė projektą „Mūsų seneliai“ .

Dailės pamokose vaikai piešė savo senelių portretus, kuriais papuošė 1 aukšto sieną. 3b klasėje svečiavosi Ugniaus  senelė – prancūzų kalbos mokytoja, kuri pravedė smagią prancūzų kalbos pamokėlę vaikams. Išmokome prancūziškai pasisveikinti, padėkoti, skaičiuoti. Skanavome prancūziškų saldainių. 4 b klasę aplankė Urtės Marijos močiutė filologė, kuri papasakojo istorijų iš savo gyvenimo: vaikystės prisiminimus mokyklos suole, jaunystės studijų susitikimus su įdomiais žymiais žmonėmis, kaip Sausio 13-osios įvykių liudytoja .

 

Viltės močiutė- odontologė mokė, kaip prižiūrėti dantukus. Pasakojo ne tik apie dantukų priežiūrą, bet ir mokė, kaip juos taisyklingai valyti.

Spalio 3d. būrys pradinukų lankėsi Čekiškės socialinės globos ir priežiūros namuose, kur surengė koncertėlį ten gyvenantiems seneliams. Dovanų seneliams vežėme ir atvirutes – šilčiausius sveikinimus ir linkėjimus.

 

Dėkojame pamokose apsilankiusiems seneliams, bei į projektą įsijungusiems pradinių klasių ir muzikos mokytojams.

 

 

Pradinių klasių mokytojos: Vilma Lisauskė ir Lolita Dovidaitienė