Gražiausias UKG žodis- AČIŪ

Kovo 1-9 dienomis gimnazijoje  vyko tradicinė lituanistinė savaitė, pažėrusi gausybę įvairių renginių, konkursų ir, žinoma, prizų.

 

Pirmiausia 5- 8 klasių gudručiai išbandė jėgas lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje. Jos nugalėtojams teko garbinga misija atstovauti mūsų gimnazijai rajono olimpiadoje.  Vėliau pasipylė įvairūs konkursai: penktokai turėjo progą pademonstruoti tautosakos žinias, šeštokai prisiminė dailyraščio įgūdžius, septintokams teko kurti esė ,,100 žodžių Lietuvai“. Aštuntų klasių mokiniai varžėsi miniatiūrų konkurse, o devintokai išbandė jėgas viktorinoje ,,Moki žodį- žinai kelią“. Dešimtokai papuošė gimnazijos erdves savo kurtais ir iliustruotais trioletais. Visai gimnazijos bendruomenei taip pat teko ne tik stebėti ir grožėtis mokinių darbais, bet ir išrinkti gražiausią mūsų gimnazijos žodį. Atspėjote jį? Taip, tai žodis AČIŪ.

 

 Kovo 16 dieną į bibliotekoje vykusį  baigiamąjį renginį susirinkę įvairių konkursų nugalėtojai džiaugėsi ne tik diplomais ir prizais, bet ir raiškiu mokytojos Daivos žodžiu, akordeonisto Tito vingriomis melodijomis, subtiliomis Gustės ir Dignos dainomis bei gitaros muzika.

Džiaugiamės visų pasiekimais ir tikimės, jog susitiksime kitais metais!

 

 

Brigita Mitkutė, Vaida Liudvikauskaitė, IIgc

Linos Simonaitytės nuotraukos