Karjeros savaitė 4 b klasėje

Ši savaitė buvo labai įdomi, nes mes susipažinome su keturiomis profesijomis.
Antradienį apie savo profesiją mums pasakojo Saulės tėtis, Egidijus Kairys. Jis yra programuotojas ir mums papasakojo, kad reikia labai daug mokytis, parodė, kur dirba programuotojai. Atlikome linksmą eksperimentą. Sužinojome, kad programuotojas parašo programą, o kompiuteris tą programą atlieka.
Trečiadienį svečiavosi Benedikto tėtis, Dr. Povilas Valatka. Jis mums pasakojo apie elektriko profesiją. Rodė daug vaizdinės medžiagos. Pamokos pabaigoje vyko viktorina. Visi gavome dovanų po atšvaitą.
Kitoje pamokoje apie teisėjo profesiją mums pasakojo Aurelijos Sniegės tėtis, Aurelijus Rauckis, Kauno miesto teisėjas. Ši pamoka buvo labai įdomi. Teisėjas atsakinėjo į mūsų klausimus. Mes turėjome galimybę iš arti pamatyti Teisėjo ženklą su grandine, net galėjome užsidėti. Sužinojome, kad Lietuvoje per dieną išsprendžiama labai daug bylų, o teisėjus išrenka Lietuvos Prezidentė.
Ketvirtadienį pas mus svečiuose buvo Austėjos senelis, ASU prof. bitininkas Algirdas Amšiejus. Jis mums papasakojo ne tik apie bitininko profesiją, bet ir apie bites. Bitininkas mums parodė specialią aprangą, matavomės bitininko kepures, pirštines, ragavome medaus.
Šią savaitę daug sužinojome apie labai įvairias ir įdomias profesijas. Ačiū tėveliams už šią galimybę.
Alina Zerr