Konkursas „Pažink Šventajį Raštą, Gyvieji Biblijos paveikslai“

Jau sausio mėnesį prasidėjęs konkursas „Pažink Šventąjį Raštą, Gyvieji Biblijos paveikslai“ paskatino mus, kartu su penktos klasės, tikybos pamokas lankančiais mokiniais, skaityti Bibliją ir ieškoti būdų bei formų kaip perteikti „gyvuoju paveiklu“ pasirinktą Šv. Rašto vietą išreiškiant pagrindinę mintį. 5 a klasė pasirinko Nojaus istoriją, 5 c – įsigilino į Abraomo pasirinkimus, 5 d klasė vaizdavo Jėzaus ir Piloto dialogą, o 5 e kl – Jėzaus pasirinkimą.

2019 gegužės 17 d. vykome į Vilnių ir dalyvavome finaliniame Lietuvos Biblijos draugijos organizuojame renginyje, kuris vyko Keistuolių teatre. Mūsų džiaugsmui -  5 e klasės nuotrauka laimėjo diplomą – nominaciją už gelmę iliustruojant Biblijos pasakojimą. Po apdovanojimų ceremonijos, mokiniams buvo padovanotas spektaklis „Eglė – Žalčių karalienė“. Vėliau, mūsų penktokų grupė nuvykome į Dievo Gialestingumo šventovę, aplankėme Aušros vartus, susipažinome su Unesko komisija, kurioje dirbo Ugnės Karvelis ir linksmai bei prasmingai praleidę laiką, grįžome namo.

 

Dėkoju II g kl. mokiniui Vyteniui Mekioniui už kokybiškas fotografijas. Dėkoju kolegei Rūtai už bendrystę kelionėje. Dėkoju penktokų tėveliams už mokinių suruošimą į šventę.

 

Tikybos mokytoja Renata Markevičienė