Mūsų gimnazijos padangė

Turbūt nėra pasaulyje žmonių, kurie nebūtų bent kartą gyvenime pakėlę akis į dangų ir debesų formose įžvelgę keisčiausių dalykų, bet retas kuris kada susimąstė, kad atmosferoje plaukiančias vandens lašelių ir ledo kristalų sankaupas galima klasifikuoti.

 

Jaunieji UKG geografai, artėjant Tarptautinei mokytojų dienai, ėmėsi iniciatyvos supažindinti mokytojus su septyniomis debesų formomis – Cumulus, Cumulonimbus, Cirrostratus, Cirrus, Lenticular, Stratus, Stratocumulus. Edukacinėje apklausoje „Koks debesėlis esi?“ dalyvavo net 43 mūsų gimnazijos pedagogai. Atsakydami į žaismingus klausimus ir kildami padange į viršų, jie pasiekdavo savo debesėlio formą. Beveik 25 proc. mokytojų pasiekė Cumulus debesų aukštį, Stratocumulus – 24 proc., Cirrostratus ir Cirrus debesų erdvę – po 18 proc. mokytojų, skraidančias ateivių lėkštes primenenčių debesų Lenticular ribą pasiekė 7 proc., o Cumulonimbus ir Stratus – po 4 proc. mokytojų.

 

Ačiū, MOKYTOJAI, už margą mūsų gimnazijos padangę! Kiekviename jūsų mes regime realybę ir mitus, keliones ir namų šilumą, semiamės žinių ir įgūdžių skrydžiui į aukštesnius horizontus. Su Tarptautine mokytojų diena!

 

Jaunieji UKG geografai

 

Apklausą vykdė:

E. Stankevičiūtė (8c kl.), A. Garlaitė (8c kl.), U. Banionytė (8a kl.), E. Mikalauskaitė (8a kl.).

Idėja – FB puslapis „Orai ir klimatas Lietuvoje“.

Apklausos sudarytoja – geografijos mokytoja Aistė Vilimė.