MMB ,,On Hand“ akcininkai – ir du Vyriausybės ministrai

Gruodžio 15 d. jau trečius metus iš eilės LR Vyriausybės rūmuose šurmuliavo Kalėdinė mokinių startuolių mugė. Kvietimo joje dalyvauti sulaukė ir mūsų gimnazijos mokomoji mokinių bendrovė ,,On Hand“. Mugėje bendrovei atstovavo keturi jos nariai – prezidentė Patricija Andžiulytė, gamybos skyriaus viceprezidentas Rokas Pyrantas, rinkodaros skyriaus reklamos vadybininkė Emilija Čokovaitė ir personalo skyriaus specialistė Emilė Sinkevičiūtė.

Po pusvalandį trukusio darbo bendrovės veiklai pristatyti skirtas stendas buvo įrengtas – jį papuošė MMB reklaminis plakatas, kalėdinės dekoracijos, reklaminės skrajutės, saldumynai ir, žinoma, pačių mokinių kruopščiai pagamintos ir labai estetiškai įpakuotos prekės – jaunatviškos rankų darbo apyrankės. Mugę aplankė ir jos dalyvius pasveikino Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis ir net 4 ministrai ir viceministrai – Finansų ministras Vilius Šapoka, Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, Švietimo ir mokslo ministrė Jurgita Petrauskienė bei Socialinės apsaugos ir darbo viceministras Eitvydas Bingelis.

Mugėje mokomosios mokinių bendrovės iš visos Lietuvos pristatė ir pardavinėjo savo gaminamus produktus. Jos metu buvo galima ne tik įsigyti unikalių kalėdinių dovanų bei pamatyti, ką kuria ir kuo gyvena ateities verslo lyderiai, bet ir investuoti į mokinių startuolius nusiperkant jų akcijas. Mugės metu MMB ,,On Hand“ akcijas įsigijo net du ministrai – Finansų ministras Vilius Šapoka ir Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius. Jie domėjosi kuriamų apyrankių gamybos procesu, joms pinti naudojamomis medžiagomis, verslo perspektyvomis.

Visos mugės metu MMB stendus vertino žiuri komisija iš verslo ir švietimo atstovų. Mokiniai turėjo ne tik pristatyti savo veiklą, reklamuoti parduodamą produktą, bet ir komunikuoti, diskutuoti. Renginį vainikavo Pasaulio Ekonomikos Forumo Global Shapers organizacijos nario Aurimo Viržinto paskaita apie socialinį verslą, „Lietuvos Junior Achievement“ valdybos pirmininko, verslininko Vlado Lašo įžvalgos apie verslumą bei komandinio darbo svarbą ir mokomųjų mokinių bendrovių apdovanojimai. Mūsų gimnazijos MMB ,,On Hand“ apdovanota nominacijoje ,,Kelias į sėkmę ne rožėmis klotas“ 100 eurų čekiu verslo plėtrai bei Lietuvos Junior Achievement draugo ,,Biržų duona“ prizu.

Sveikiname MMB ,,On Hand“ ir linkime sėkmės realizuojant verslo idėjas.   

Padėka

Ugdyti moksleivių verslumą padeda ir jų tėvelių padrąsinantys ir motyvuojantys žodžiai bei parama. Nuoširdžiai dėkojame Ringaudų bendruomenės centro valdybos nariui, verslininkui Rimui Andžiuliui už MMB ,,On Hand“ suteiktą galimybę dirbti Ringaudų bendruomenės centre, kuriame įsikūrusios bendrovės ,,dirbtuvės“, taip pat – už pavėžėjimą į Kalėdinę mokinių startuolių mugę Vilniuje.     

 

 

Parengė ekonomikos mokytoja Daiva Makutėnienė

2017 m. gruodžio 20 d.