Moksleivių praktikos dienose - gimnazijos mokinių tarybos atstovai

Balandžio 10-11 dienomis vyko Kauno rajono savivaldybės iniciatyva „Moksleivių praktikos dienos“, kuriose dalyvavo mūsų mokyklos mokinių savivaldos nariai Nojus Baumann, Aurimas Stulgys ir Brigita Mitkutė.

Pirmąją dieną turėjome galimybę artimiau susipažinome su mūsų savivaldybės veikla, simuliavome mero rinkimus. Kadenciją išsikėlę mokiniai turėjo viešai pasisakyti, ką jie norėtų įgyvendinti. Laimėjęs kandidatas išsirinko vicemerą. Likusieji mokiniai dirbo komitetuose, posėdžio metu pristatė savo idėjas, apsvarstytus klausimus.                                                                                                

Kitą rytą važiavome į moderniausią Kauno rajono darželį. Tenmus svetingai pasitiko vaikai, bendravome ne tik su jais, bet ir su darželio darbuotojais. Kita mūsų stotelė buvo Kauno rajono socialinių paslaugų centras. Čia priimami neįgalūs vaikai, su kuriais praleidžiama didžiausia dienos dalis, veikia metodinė grupė, kuri padeda  šeimoms, turinčioms problemų. Taip pat ateina ir senjorai, kurie užsiima aktyvia sportine veikla, nes šis centras turi didžiulę salę.                                                             

Galiausiai nuvykome į Raudondvario dvarą, jame buvo įteikti pažymėjimai ir simbolinės dovanėlės, kurios buvo įteiktos už aktyvų dalyvavimą Kauno rajono savivaldybės organizuojamose praktikos dienose. 

 

Labai džiaugiamės, kad Kauno rajono savivaldybė inicijuoja puikias veiklas, domisi mokinių nuomone, supažindina su savivaldybės darbo specifika.

Dėkojame už puikią patirtį!

 

Mokinių prezidentė

Brigita Mitkutė