NordPlus fondo finansuojamas projektas „Sodinukų akademija“

Šiais mokslo metais prasideda trečiasis projekto „Sanus Planta“ etapas. Džiaugiamės, kad  trečius metus bendradarbiaujame su Aleksandro Stulginskio Universitetu (ASU) ir turime galimybę vykdyti edukacines veiklas ASU išmaniajame šiltnamyje bei laboratorijose.

 Šie metai ypatingi „Sanus planta“ projekto dalyviams, kadangi projektas plečia savo ribas ir tampa tarptautinis. Mes atradome mokyklą Suomijoje (Mankola Comprehensive school), kuri taip pat turi šiltnamį ir vykdo jame įvairias edukacines veiklas, bei parengėme bendrą projektą „Sodinukų akademija“. Džiugu paskelbti, kad šis projektas laimėjo NordPlus fondo finansavimą.

Šis projektas turi virtualią erdvę https://www.facebook.com/The-Sapling-Academy-1149854365087213/?fref=ts , kur abi partnerės mokyklos dalinsis gerąja patirtimi, įgyta vykdant edukacines veiklas šiltnamyje bei sodinant ir prižiūrint įvairius sodinukus. Kviečiame aktyviai jungtis prie grupės gerbėjų būrio ir domėtis augalų sodinimo, auginimo bei tyrimų galimybėmis. Projektas vyks du metus, per kuriuos numatyta išvyka į Suomiją (2017m. balandžio mėnesį) ir svečių priėmimas iš Suomijos (2017 m. rugsėjo mėnesį).

Suomijos Mankolos bendrojo lavinimo mokyklos tinklapyje http://mankolankasvihuone.blogspot.lt/ galima plačiau susipažinti su šios mokyklos veikla.

 

Projektų vadovė Vilija Staškienė.