Projekto „Abu2aplink Europą“ pristatymas

Šią savaitę (lapkričio 12-16 d.) Ugnės Karvelis gimnazijoje vyksta “Socialinių mokslų savaitė”, siūlanti gimnazijos bendruomenei net 14 renginių. Vienas iš jų – susitikimas su alumnais.

 

Buvę gimnazijos auklėtiniai – Jogailė Sangavičiūtė, Dovydas Šaudys, Mindaugas Gargasas lapkričio 13 dieną „grįžo į mokyklos suolą“ papasakoti III-IVg klasių mokiniams apie projektą „Abu2 aplink Europą“, kurio svarbiausia idėja – kelionės po Europą autostopu su itin mažu piniginiu biudžetu. Susitikimo metu gimnazistai išgirdo, kaip netrukus po valstybinių egzaminų šis drąsus trejetas per kelias savaites, stabdydami pakeleivingus automobilius, aplankė ne vieną Europos valstybę, su kokiais sunkumais susidūrė, kokios patirties įgijo. Kadangi šis projektas gyvuoja jau antrus metus, svečiai negailėjo patarimų, kaip organizuoti kelionę autostopu, drąsino nebijoti rinktis tokį kelionės būdą iš karto po valstybinių brandos egzaminų, nes jis ne tik padedantis pažinti draugus, bet ir sudėliojantis pasimetusias po mokyklos baigimo mintis.

 

Ačiū svečiams už įdomų ir nuotaikingą projekto pristatymą ir laukiame naujų kelionių apžvalgų FB paskyroje: https://www.facebook.com/abu2aplinkEU/!

 

Susitikimą organizavo geografijos mokytoja Aistė Vilimė ir Jaunieji UKG geografai