Puikūs Lietuvos čempionato rezultatai

Balandžio 11 d. Jonavoje įvyko XVII Lietuvos svarsčių kilnojimo dvikovės čempionatas. Jame dalyvavo 6 mūsų gimnazijos sportininkai.

Lietuvos čempionais tapo Matas Čepulis (8 a), Margarita Melinytė (II gc), Domantas Ambrazevičius (III gc) ir Lukas Kaušikas (III gd). Antrąsias vietas laimėjo Rolandas Bykovas (8 d) ir Aurimas Stulgys (8 d). Džiaugiamės, kad Matas, Domantas, Lukas ir Margarita atstovaus Lietuvą Europos U-16 ir U-18 svarsčių kilnojimo čempionate, vyksiančiame birželio 26–28 dienomis. Prie šių sportininkų taip pat prisijungs dar vasarį Lietuvos ilgojo ciklo svarsčių kilnojimo čempionate nugalėtojais tapę Justinas Slabada (III gc) ir Aurimas Stulgys (8 d).

Gimnazijos mokiniai taip pat dalyvavo estafetės rungtyje, kur jaunių tarpe nugalėtojais tapo Lukas ir Domantas, o jaunučių grupėje - Matas, Aurimas ir Rolandas iškovojo antrąją vietą, nugalėtojams nusileidę tik vienu iškėlimu.