Rankos lenkimo varžybos „Ugnės Karvelis gimnazijos taurė – 2012“

Gruodžio mėnesį baigėsi tradicinės, jau trečiosios gimnazijos mokinių rankos lenkimo varžybos „Ugnės Karvelis gimnazijos taurė – 2012“. Kaip ir kasmet, varžybos sulaukė didelio susidomėjimo. Varžybose dalyvavo net 64 5–8 ir I–IV gimnazinių klasių mokiniai. Atstovauti klasei galėjo 2 mokiniai, todėl nuožmi kova dėl teisės dalyvauti varžybose virė koridoriuose, valgykloje, sporto salėje bei kabinetuose. Pasak dalykų mokytojų, vaikinai taip įsijausdavo, kad nepastebėdavo nei mokytojų, nei pamokos pradžios.

5–6 klasių grupėje nugalėtoju tapo 6a klasės mokinys Matas Čepulis, 2-oji vieta atiteko Rokui Pyrantui (6c), 3-ioji – Žygimantui Kizevičiui (6d). 7–8 klasių grupėje nugalėtoju tapo 8b klasės mokinys Semūras Pašajevas, 2-oji vieta atiteko Mantui Ališauskui (8d), 3-ioji – Kristupui Račilauskui (8d). 1–2 gimnazinių klasių grupėje nugalėtoju tapo IIgd klasės mokinys Viktoras Antipovas, 2-oji vieta atiteko Justui Simaškai (IIgb), 3-ioji – Pauliui Papstui (Igd). Vyriausiųjų, III–IV gimnazinių klasių grupėje nugalėtoju trečius metus iš eilės tapo IVgc klasės mokinys Matas Vitkauskas, 2-oji vieta atiteko Eimantui Šiugždiniui (IIIga), 3-ioji – Gyčiui Revinskui (IVgb).

Visos kovos vykdavo labai emocingai, sulaukdavo gausaus aplinkinių palaikymo. Džiugu, kad jaunimas savo gebėjimus parodė garbingai kovodami sporto varžybose. Tikimės aktyvaus dalyvavimo ir kitąmet!