Respublikinis nacionalinio orumo forumas „Minties laisvės šaukliai“

2018 metų balandžio 24 d. Kauno „Varpo“ gimnazijoje vyko Respublikinis nacionalinio orumo forumas „Minties laisvės šaukliai“. Nacionalinio orumo forumo tikslas – ugdyti orų, pilietišką, moralų, mokantį didžiuotis savo šalimi, jos žmonėmis, jauną žmogų.

Formume dalyvavo ir savo paruoštus pranešimus paruošė 8 – III g kl. mokiniai.

 

Iga klasės mokinė Agnė Malinauskaitė ir II g c klasės mokinys Benas Vaidelis kalbėjo apie mokinių tarybos veiklas ir iniciatyvas.

Aštuntokės Justė Bagdonaitė ir Vesta Byčiūtė pristatydamos šv. Jokūbo piligriminiame kelyje patirtus įspūdžius papasakojo savo kelionės į Briuselį prisiminimus.

Ateitininkės Justė Baltrušytė ir Miglė Jasaitytė pristatė visas Kauno karšto ateitininkų veiklas skirtas Lietuvos šimtmečiui. Jų pasakojimą pagyvimo I g a klasės mokinio Tito Purono sumontuotas filmukas „Dėl Dievo, Tėvynės ir Žmogaus“.

Publikos simpatijų prizą gavo ir gyvai kaip pasikeitė gyvenimas savanoriaujant kartu su Lietuvos krikščioniško jaunimo blaivybės sąjunga „Žingsnis“ papasakojo III g klasės mokinys Rolandas Bykovas ir I g a klasės mokinė Saulė Vitkauskaitė.

 

Didžiuojamės mokiniais ir jų nuveiktais dideliais darbais.

Tikybos mokytoja Renata Markevičienė