UKG-ASU projekto “Sanus Planta” veikla plečiasi

Rugsėjo 18 d. UKG-ASU projekto „Sanus Planta“ dalyviai, lydimi biologijos mokytojos Irenos Gronskienės ir technologijų mokytojos Linetos Česnauskienės, dalyvavo XII mokslo festivalyje „Erdvėlaivis žemėje 2015“.
Augalinių žaliavų kokybės laboratorijoje mokiniai tyrė vitamino C kiekį moliūguose, ASU šiltnamiuose matavo ir stebėjo fotosintezės procesus augaluose.
Rugsėjo 23-25 d. gimnazijoje projekto dalyviai surengė parodą-konkursą „Moliūgas-papūstžandis“. Į konkurso klausimus apie moliūgų maistines savybes ir auginimo ypatumus geriausiai atsakė geografijos mokytoja Aistė Vilimė. .
Spalio 1-2 d. respublikinėje parodoje „Sprendimų ratas 2015“ projekto dalyviai pristatė savo veiklos rezultatus - užaugintus moliūgus, daigintas saulėgrąžas, vaistažolių arbatas, moliūgų džemą, sausainius su topinambų ir moliūgų miltais.
Spalio 12 d. ir 19 d. mokytojos Irena Gronksienė ir Lineta Česnauskienė supažindino mokinius su dažančiais augalais, pademonstravo audinių dažymo augalais galimybes bei būdus.
Džiaugiamės prasmingu bendradarbiavimu su A. Stulginskio universiteto mokslininkais, gimnazijos mokinių entuziazmu bei noru išbandyti įdomias veiklas ir įgyti naujų žinių.
Technologijų mokytoja Lineta Česnauskienė