UKG bėgimo komanda laukia visų bendruomenės narių

Sveiki,

 

Nesu aš rimtas bėgikas, savęs tokio nematau. Bėgimas man lyg hobis, tarsi viena iš gyvenimo meilių. Einu pabėgioti, kai noriu pailsėti, pasisemti jėgų, pabūti su savimi. Retkarčiais pasidarau sau šventę: sudalyvauju varžybose Lietuvoje ar užsienyje. Štai keletas paskutinių įdomesnių bėgimų, kuriuose buvo malonu sudalyvauti:

  • Bėgimas Valstybės atkūrimo dienai paminėti (http://m.diena.lt/naujienos/kaunas/miesto-pulsas/valstybes-atkurimo-dienai-pamineti-16-km-begimas-kauna-797431), kuriame 16 dalyvių bėgo 16 km nuo Pažaislio vienuolyno iki Laisvės paminklo, pakeliui užsukdami į žymesnes Kauno vietas.
  • Bėgimas Kačerginės Trail trasoje, kiekvieną mėnesį po etapą, į kurį susirenka apie 30-40 bėgikų, nebijančių miškų, griovių, purvynų. (https://www.youtube.com/watch?v=zjZ8HSyDP00; https://www.youtube.com/watch?v=JGNpp2zKSvs)
  • Barselona Granollers pusė maratono. Vasario 5 dieną, spaudžiant -14 Cº šalčiui, tikėjausi atbėgti per 1:35-1:40 val., tačiau patyriau nedidelę traumą ir tenkinausi 1:47 val. rezultatu bei 3004-ta vieta iš beveik 10 tūkst. dalyvių.
  • Kalėdinis 12 km Vilniaus bėgimas. Atbėgau apie 250-tas iš beveik 700 dalyvių.
  • Kančių krosas 2016 metų gruodžio mėnesį. Sunkiausia trąsa, kokia teko bėgti – penki ratai Kleboniškio miške, kai kiekviename jų bent dešimt kartų tenka kilti ir leistis apie 10 metrų gylio grioviais.
  • Vilniaus maratonas 2016. Šiame bėgime bėgau tik 21 km, bet įspūdžiai liko neišdildomi: trasoje skambėjo gyva muzika, skanduotės, palaikymai.

Liko nepaminėtas 42 km Kauno maratonas 2015 metais ir 21 km maratonas 2016 metais, o taip pat Trakų, Kauno, Vilniaus, Lago Maggiore ir kt. pusmaratoniai. O kur dar Ąžuolyno bėgimai, naktiniai bėgimai ir t.t. Varžybose tenka dalyvauti su UKG komanda, I RUN kolektyvu arba Kauno kraujo centro komanda. Kauno donorystės centre apsilankau keletą kartų per metus, esu davęs kraujo virš 40 kartų, todėl drąsiai sakau, kad sportas ir kraujo donorystė yra suderinami ir vienas kitam neprieštarauja.

Bėgimams ruošiuosi pas 2014-2015 metų Kauno maratono nugalėtoją Aurimą Skinulį. Per savaitę reikia nubėgti bent 50 km. Norėčiau bėgioti UKG stadione, nes stadione patogu bėgti pagreitėjimus. Patogiausias laikas būtų rytais 6.00-7.00 val., savaitgaliais kiek vėliau. Dabar šviesu, todėl bėgu į Kačerginę dviračių taku, dar kur nors.

Aktyviai sportuoti, tikriausiai, niekada nebūna per anksti, kaip ir per vėlu. Būna rungtys patiems jauniausiems, sėdintiems vežimėliuose, bėga net 80 metų perkopę senoliai. Nesvarbu kelintas atbėgsi, svarbu – pajusti bėgimo šventę, palaikymą, energiją, sklindančią iš tavęs ir aplinkinių. Emocijos, kurias patiria bėgantis žmogus, atperka mažesnį miego valandų kiekį savaitgaliais. Labai džiaugiuosi, kad Ugnės Karvelis gimnazija aktyviai skatina, bando sudominti bėgimu ne tik moksleivius, bet ir visą bendruomenę.

 

UKG bėgimo komanda laukia visų bendruomenės narių: 

https://www.facebook.com/UKG-b%C4%97gimo-komanda-374706922693671/

 

Ačiū.
Pagarbiai,
Virginijus Šaudys