VALSTYBĖ – TAI MES!

Liepos 21 dieną, mūsų gimnazijos mokiniai turėjo galimybę lydėti Prezidentą ir jo komandą Birštone, kur vyko Valstybės pažinimo centro diena.
Visą dieną Birštono centre vyko Valstybės pažinimo centro dirbtuvės, kurių metu buvo bendraujama su vaikais ir jaunimu, drauge sprendžiami "Kahoot" testai apie konstituciją, išklausomi žymių žmonių pasisakymai apie pilietiškumą, sužinoma apie Lietuvos Respublikos Prezidento instituciją, prezidentų hobius, pasidaryti mažą dovanėlę su Lietuvos simboliais. P. Diana Nausėdienė susitiko su vaikais edukacinėse programose ir bendravo apie Prezidentą, valstybę ir pilietiškumą.

„Liepos 21 dieną Birštone vyko Valstybės pažinimo centro dirbtuvės, kuriose galimybę sudalyvauti turėjo ir mūsų gimnazijos mokiniai. Atvykę buvome supažindinti su renginio programa ir kiekvienos amžiaus grupės edukacijomis. Edukacijose buvo kalbama apie prezidentą, valstybę bei pilietiškumą, tad visi įgijome naudingos informacijos, o gavę užduotis diskutavome tarpusavyje. 9-12 kl. mokinius edukacijoje aplankė pirmoji ponia Diana Nausėdienė, kuri taip pat noriai įsitraukė į veiklą ir pasidalino savo patirtimi bei mintimis apie pilietiškumą.
Tie, kurie edukacijose nedalyvavo arba laukė jų pradžios, savo laisvalaikį galėjo praleisti taip pat prasmingai. Iš valstybės pažinimo centro atvykę savanoriai pasidalino savo ekspozicijos dalimi ir paruošė įvairius užsiėmimus. Buvo galima pasitikrinti savo žinias protmūšiuose apie konstituciją, pasidaryti mažą dovanėlę su Lietuvos simboliais ar pasivaikščioti po Birštono miestą.
Šis renginys buvo labai įdomus ir naudingas, mokiniai grįžo pasisėmę naujų idėjų bei minčių.“
Gabrielė Kuršaitytė, IIIg d klasė