Gimnazijos atributika

Gimnazijos atributika

Gimnazijos herbas. Ąžuolas mūsų gimnazijos herbe pavaizduotas neatsitiktinai. Storas, tvirtas, šakotas ąžuolas, kas rudenį pribarstantis daugybę gilių, auga mokyklos kieme. Iš lietuvių mitologijos atėjęs ąžuolo simbolis – tai tvirtybė, jėga, ištvermė. Jo šakos stiebiasi į saulę – šviesos, šilumos nešėją. Šaknys skverbiasi į žemę – tai mūsų praeitis, istorija, pamatas, ant kurio statomas tautos rūmas. Tvirtą, nebijantį gyvenimo vėtrų, siekiantį žinių, gėrio ir šviesos, gerbiantį savo tautos praeitį ir kuriantį ateitį – tokį žmogų stengiamės užauginti.

 

Gimnazijos vėliava. Gimnazijos vėliava pagaminta iš žalios spalvos atlaso. Centre išsiuvinėtas gimnazijos herbas. Vėliava įnešama per gimnazijos šventes.

 

Gimnazijos uniforma. Gimnazijoje uniformą pradėjome dėvėti 1998–1999 m.m. Kad ji reikalinga, nusprendė mokyklos bendruomenė: moksleiviai ir jų tėvai, atsakydami į anketos klausimus. Pradinių klasių mokinių uniforma – tai tamsiai žalios spalvos trikotažinis megztinis ir liemenė, puošti gimnazijos herbu. Uniformos modelį kūrė patys moksleiviai ir dailės mokytojai. 5–8  ir I–IV gimnazijos klasių mokiniai nuo 2011–2012 m.m. dėvi tamsiai mėlynos spalvos švarkus, kelnes, mokinės – languotus sijonus ir mėlynos spalvos klasikinius švarkus. Uniformą puošia ženklelis su gimnazijos herbu.

 

Gimnazijos logotipas. 2016 m. pavasarį  bendruomenė išsirinko gimnazijos simbolinį ženklą - stilizuotą ąžuolą, kurį naudojame elektoniniuose dokumentuose, reprezentuodami gimnaziją.