Sveiki atvykę į UKG

Kviečiame apsilankyti mūsų gimnazijos bibliotekoje, kur eksponuojama 6b ir 6c klasių mokinių kalėdinių dekoracijų paroda.

Joje atskleidžiama kaip dera tradicinis dekoracijos – žaisliuko – gaminimas su šiuolaikinėmis maketavimo ir kompiuterinio modeliavimo galimybėmis. 

 

Mokiniai kalėdinius žaisliukus gamino technologijų (mokytoja L.Česnauskienė) ir informacinių technologijų (mokytoja S.Salelionienė) pamokose.

Paroda veiks iki gruodžio 19 d.

 

 

Visų akims pasigrožėti trečiame aukšte mokinių rankomis pagamintais papuošimais išpuošta eglė, išlaikant ir puoselėjant tradicinį gaminimo būdą: popierių, šiaudus, siūlus.

Ant jos galėsite išvysti kabančius šiuolaikinėmis kūrimo priemonėmis 3D spausdintuvo pagalba sukurtus mokinių kūrinius – modelius.

 

Eglutę dekoravo ir puošė gamtos modulio mokiniai.

Jiems gelbėjo ir patarimus dalino mokytojos Irena Gronskienė, Dalia Mikalauskienė ir Sonata Salelionienė.

 

 

Artėjant gražiausioms metų šventėms labai svarbu dovanoti ne tik dovanas, bet ir savo dėmesį tiems, kuriems labiausiai jo reikia. 

 

Gruodžio 6 dieną mūsų gimnazijos jaunieji savanoriai „Geros valios nešėjai“ ir Iga  klasės mokinės aplankė Ežerėlio globos namų senjorus. Mokiniai kartu su etikos mokytoja Dalia Dargeviče suruošė jaukią popietę, kurios metu prisiminė senąsias  Kūčių ir  šv. Kalėdų tradicijas, jų simboliką, žaidė tradicinius žaidimus. Susipažinę su advento laikotarpio tradicijomis, mokiniai kartu su senjorais  gamino advento vainikus,  vaišinosi Iga mergaičių ir technologijų mokytojos Linetos  Česnauskienės keptais saldumynus, puošė kalėdinę eglę merginų ir mokytojų kurtais kalėdiniais žaisliukais.

 

Artėja gražiausios metų šventės, norisi dalintis gerumu su tais, kuriems labiausiai jo trūksta. 

Savanoriai „Geros valios nešėjai“ organizuoja labdaringą gerumo akciją ir renka aukas namus praradusiems ir šeimininkų išduotiems gyvūnams.

 Jau pora mėnesių mūsų mokyklos mokiniai aukoja maisto, skanėstų, žaisliukų, higienos priemonių. Technologijų pamokose Ig klasės mokinės kartu su technologijų mokytoja L.Česnauskiene beglobiams gyvūnams siuva guolius, žaislus, pina pavadėlius. Surinktos aukos ir sukurti gaminiai bus vežamos į gyvūnų globos namus.

 

Dėkojame visiems prisidedantiems prie šios taurios veiklos.

Savanoriai „ Geros  valios nešėjai“ ir D. Dargevičė

 

 

 

 

 

 

Artėjant  Kūčių ir šv. Kalėdų šventėms,  savanorių grupė „ Geros valios nešėjai“  kūrė atvirukus ir rašė sveikinimus Ežerėlio slaugos namų senjorams.

 

Šventine nuotaika dalinasi ir su mokyklos bendruomene, tad pirmo aukšto fojė paruošė atvirukų parodėlę „ Gerumas iš mūsų rankų“. Kviečiame įvertinti....

 

Savanoriai ir etikos mokytoja D. Dargevičė

 

 

 

Gimnazijos naujienos

Erasmus+ projekto "Unifying Power Of Art" dalyviai sugrįžo iš mokymosi vizito Turkijoje ir pasidalino savo įspūdžiias su gimnazijos moksleiviais.

Gruodžio 7 dieną 2 c klasės mokiniai išvažiavo į Kauno moksleivių techninės kūrybos centrą.

Dar lapkričio mėnesį tikybos pamokas lankantys 4 c kl. mokiniai gamino, piešė kalėdinius atvirukus.

 

Nuo 2018 m. spalio mėn. UKG pradedamas įgyvendinti naująs Erasmus+ programos projektas “The Unifying Power of Arts".

 

Gruodžio 5 d. mūsų gimnazijos I-IVg klasių mokiniai kartu mokytojais kino teatre „Forum Cinemas“ žiūrėjo  filmą „Tarp pilkų debesų“.

 

 Lapkričio 28d. 4a klasės mokiniai vyko į M.Žilinsko meno galeriją Kaune,  dalyvavome  edukacinėje  pamokoje -"Gyvybė medis".

Š. m. laprkričio 27 d.

Pasveikinkite ir branginkite savo draugus!

 

Kauno Vytauto Didžiojo karo muziejuje lapkričio 27 d.

5 a, 5 c, 7 b ir 6 a klasių mokiniai  ir jų technologijų mokytoja Vima Frančiakienė kviečia aplankyti rankdarbių parodą.

 

Kauno rajono savivaldybė  šiais metais puošiant Raudondvario dvarą šv. Kalėdoms nutarė prašyti  dailės ir technologijų mokytojų pagalbos.

2a klasės mokiniai šventiškai paminėjo Lietuvos kariuomenės 100 metų sukaktį.

 

Lietuvių kalbos modulyje "Baltos lankos, juodos avys" penktokai ne tik skaito, rašo, bet ir atlieka integruotas užduotis platformoje "Lietuvių kalb

Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“ dovanojo mūsų gimnazijai lietuvių autorių naujausių knygų. Fondas „Švieskime vaikus“ įkurtas 2013 m.

Lapkričio mėnesį vykusią „Socialinių mokslų savaitę“ užbaigė susitikimas su KJG PreIB gimnazistėmis.

Kviečiame aplankyti mūsų rankdarbių parodą "Mano siuvinėtas paveikslėlis".

Lapkričio 12 – 16 dienomis Ugnės Karvelis gimnazijoje vyko socialinių mokslų savaitė.

Kviečiame dalyvauti VšĮ Šeimos santykių instituto organizuojamos kampanijos „Kurkime bendravimą be smurto!” renginiuose.

Šią savaitę (lapkričio 12-16 d.) Ugnės Karvelis gimnazijoje vyksta “Socialinių mokslų savaitė”, siūlanti gimnazijos bendruomenei net 14 renginių.

SOCIALINIŲ MOKSLŲ SAVAITĖS PROGRAMA
2018m.  lapkričio 12-16

Sveika mityba tai sveikatos pagrindas.

Lapkričio 6d. mokykloje vyko projektas „Auksinis ruduo“/ „ЗОЛОТАЯ ОСЕНЬ“.

Dešimti metai mūsų gimnazija dalyvauja Procter and Gamble projekte, lytinės brandos švietimo programoje “Tarp mūsų mergaičių”. 2018.11.06d.

2018 metų spalio 24 dieną kunigo Jono Bosko ateitininkai kartu su Kauno krašto ateitininkais lankėsi Kauno Ramybės parke, buvusiose kapinėse ir dal

Spalio 29-30 d. Žešuve, Lenkijoje įvyko pirmasis Erasmus+ projekto „Išmanusis matematikos mokytojas“ partnerių susitikimas.

Spalio 28-31 dienomis 22 septintų klasių mokiniai vyko į kalnų žygį Aukštuosiuose Tatruose.

2018 metų spalio 26 dieną gimnazijoje vyko Vokiečių kalbos diena „Deutsch?

Akys – svarbiausias žmogaus jutimo organas. Net 80 proc. visos informacijos gauname per akis.

Spalio 8 – 19 dienomis 1 – 4 klasių mokiniai dalyvavo projekte „Rudens taku“.

 

2018 metų spalio 18 dieną Ugnės Karvelis gimnazijoje viešėjo savanoriai Aistė, Rokas ir Juras, kurie šią vasarą dalyvavo projekto „Misija – Sibiras

Spalio 16,18 dienomis gimnazijoje buvo vykdoma edukacinė burnos priežiūros programa "Sveikos šypsenos pažadas", skirta pirmų klasių mokiniams.

Spalio 17d. 4a klasės mokiniai vyko į Anykščius, Arklio muziejų.

Spalio 3 dieną, IVg klasių turizmo ir mitybos grupės mokiniai, lydimi mokytojos Linetos Česnauskienės,  lankėsi  Kauno viešbutyje „Daugirdas“.

Pirmadienio rytas dvyliktokus pasitiko netikėtai malonia staigmena – mokiniai gavo progą trumpam pabėgti iš klasės ir pamoką pratęsti gražiojoje Ka

Spalio 9 d. 6b klasė turėjo ugdymosi dieną „Aš – Lietuvos pilietis“.

2018 metų spalio 11 dieną kunigo Jono Bosko ateitininkų kuopos nariai pakvietę jaunuosius gimnazistus ir pasivaikščiodami po Kauno miestą, ne tik s

Spalio 9 dieną 2 ir 3 klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę, kurios metu susipažino su Molėtų krašto lankytinomis vietomis.

Rugsėjo 28 dieną, IIIg klasių turizmo ir mitybos grupės mokiniai, lydimi mokytojos Linetos Česnauskienės,  lankėsi  Kauno rotušėje įsikūrusiame Kau

Pasaulyje yra begalė kalbų, nepaisant to, net ir skirtingų tautų žmonės sugeba susikalbėti, nes turi galimybę mokytis užsienio kalbų.

Spalio pirmoji- tarptautinė pagyvenusių žmonių diena.

2018 metų spalio 5 dieną į Vilniaus šv. Jonų bažnyčią plūdo žmonių minios atsisveikinti su partizanu A.